Penzion Šenk

Penzion Šenk s restaurací se nachází v klidné části města Pardubic. Pension Šenk v Pardubicích poskytuje pohodlné a příjemné ubytování.

Penzion Šenk v Pardubicích ubytování: 
Penzion Šenk v Pardubicích nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a ve dvou útulných apartmánech s možností přistýlek. Celková kapacita penzionu je 49 lůžek. Všechny prostory penzionu jsou standardně vybaveny a mají vlastní sociální zařízení.

Ubytování v Pardubicích Penzion Šenk restaurace: 
Penzion Šenk v Pardubicích nabízí stravování ve stylové klimatizované restauraci, kde vám připraví výběrovou kávu s dezerty a nápoji všech druhů. Přístup na internet  wifi. Restaurace penzionu Šenk vám připraví snídaně a po celý den je v nabídce vynikající jídlo. V letních měsících možnost posedět na zahrádce.

Penzion Šenk v Pardubicích služby:
Penzion Šenk v Pardubicích nabízí tyto služby: internetové připojení pomocí wifi. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně, přístup na Wi-fi, parkování na uzavřeném parkovišti ve dvoře pro jedno osobní auto na jeden pokoj. Domácí mazlíček za poplatek. Kulečník a biliard, fotbálek. Možnost svatební hostiny či promoce, jsou pro vás připraveny tři salonky a profesionální obsluha. Bar pro rychlé občerstvení s 30 místy, útulná klimatizovaná restaurace s kapacitou 50 míst a 3 salonky pro Vaše nerušené posezení a jednání s kapacitou 30, 25 a 20 míst. Salonky jsou vybaveny základní prezentační technikou.

Ubytování v Pardubicích Penzion Šenk okolí:
Penzion Šenk v Pardubicích nabízí v okolí poznat Pardubice, které jsou městem, kde se stále něco děje, řada sportovních i kulturních akcí s nejrůznějším zaměřením. Velká Pardubická. V penzionu Šenk se vám dostane vysoké úrovně služeb za přiměřené ceny. Zavítejte do penzionu Šenk v Pardubicích a nebudete zklamáni. Okolí poskytuje bohaté kulturní i sportovní vyžití po celý rok.

Penzion Šenk
Chrudimská 1315
53002 Pardubice

 

E-mail: penzion-senk@ubytovani-pardubice.com

Konferenční/společenská místnostVýtahBezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíCateringové službySauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2500 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)RybolovSolárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Pára, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Whirlpool, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: ANOLetní sportyBusinessLevné ubytování