Penzion City

Penzion City se nachází v Pardubicích a nabízí nadstandardní. Nachází se v samém centru Pardubic, klidné ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi.

Penzion City v Pardubicích ubytování:
Penzion City v Pardubicích nabízí k ubytování 8 klimatizovaných dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, 1 klimatizovaný pokoj s bezbariérovým přístupem a zařízením, 4 klimatizované apartmány. Celková kapacita penzionu City v Pardubicích je 38 lůžek. Součástí všech pokojů je vlastní sociální zařízení, klimatizace, internetové připojení. V apartmánech navíc najdete vybavený kuchyňský kout a pohodlnou sedací soupravu.

Ubytování v Pardubicích Penzion City gastronomie:
Penzion City v Pardubicích nabízí stravování vlastní. Součástí objektu je moderní kavárna, kde vám nabídnou mimo jiné možnost objednání snídaní. V kuchyňkách v apartmánech si lze připravit něco vlastního k jídlu. Na jídlo si můžete zajít do restaurace v okolí pochutnat si na nějaké dobré specialitě.

Penzion City v Pardubicích ubytování služby:
Penzion City v Pardubicích nabízí tyto služby: uzamykatelné parkoviště pod okny penzionu zdarma. V objektu se nachází kavárna, kosmetika a masáže. Snídaně jsou v ceně ubytování. Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek. Internetové připojení je samozřejmostí.

Ubytování v Pardubicích Penzion City:
Penzion City v Pardubicích nabízí možnost poznat město Pardubice, které se rozkládají na obou březích Labe u soutoku s Chrudimkou. Pardubice jsou již po staletí známy svým proslulým perníkem. Na sever asi 5 km od Pardubic se vypíná čedičový kopec s hradem Kunětická hora. Okolí je vhodné pro turistiku i cykloturistiku. V zimním období si můžete v Pardubicích zaplavat v Plaveckém areálu Na Olšinkách. V létě je otevřen Areál venkovních rekreačních bazénů s atrakcemi a tobogány, včetně dětského bazénu. Okolí penzionu poskytuje bohaté kulturní i sportovní vyžití po celý rok.

Penzion City
Hronovická 708
53002 Pardubice

E-mail: penzion-city@ubytovani-pardubice.com

TV místnostInformační službaPraní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Obchodní centrum, nachází se přímo v hotelu: ANOPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: ANOBezbariérový přístupKlimatizaceParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiInternetový koutek, je poskytováno zdarma: ANOBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Squash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NETenisová hala, nachází se přímo v hotelu: NEGolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 10000 metrů)Horolezectví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Solárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Kasíno, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Lobby bar, nachází se přímo v hotelu: ANOSklípek, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Internetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOSnack bar, nachází se přímo v hotelu: ANO
cenik
rezervace