HOTEL ZLATÁ ŠTIKA

Pohodlný rodinný hotel Zlatá Štika v Pardubicích Vám poskytne domov na služební cestě, stáži, při studijním pobytu ve městě a okolí. Hotel Zlatá Štika v Pardubicích prošel kompletní rekonstrukcí a zaručuje Vám, že se v něm budete cítit téměř jako doma.

Hotel Zlatá Štika v Pardubicích ubytování
Celková kapacita hotelu Zlatá Štika v Pardubicích je 100 lůžek. Každý z útulných pokojů hotelu Zlatá Štika V Pardubicích je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, bezplatným bezdrátovým připojením k internetu, telefonem a vysoušečem vlasů.

Hotel Zlatá Štika ubytování v Pardubicích gastronomie
Pobyt v hotelu Zlatá Štika v Pardubicích vám zpříjemní restaurace s výtečnou kuchyní,velmi dobře zásobeným vinný sklep nebo pivnice formanka se skvěle ošetřeným Budwarem a nabídkou tradičních jídel. V restauraci se můžete těšit na moderní gastronomii a v pivnici na stylové a pohodlné posezení s tradiční kuchyní a se zaměřením na exkluzivní kvalitu točeného piva.

Ubytování Zlatá Štika hotel v Pardubicích služby
Hotel Zlatá Štika v Pardubicích je také vhodný  pro pořádání kongresů, seminářů, školení, slavnostních firemních a rodinných akcí. Samozřejmostí je nabízena široká škála služeb jako hotelové parkoviště, trezor, salonek pro obchodní jednání, čistírna oděvů a vždy otevřená recepce.

Ubytování v Pardubicích hotel Zlatá Štika okolí
Kousek od hotelu Zlatá Štika v Pardubicích se rozkládá historické Pernštýnské náměstí s domy, které dodnes zdobí renesanční ostění a portály z pálené hlíny. Nachází se zde také nejcennější barokní památka Pardubic Dům u Jonášů. Dalšími zajímavými místy v Pardubicích, která stojí za návštěvu jsou pozdně gotický a renesanční zámek, který byl vystavěn jako vodní hrad s mohutnými zemními valy, Zelená brána poskytující výhled na celé město, kostel sv. Bartoloměje a hrad Kunětická hora. Vede zde také několik cyklostezek.

HOTEL ZLATÁ ŠTIKA
Štrossova 127
53003 Pardubice

 

E-mail: hotel-zlata-stika@ubytovani-pardubice.com

 

Konferenční/společenská místnostTV místnostPřednáškový sálVýtahPraní prádla, je poskytováno zdarma: ANOBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANOObchodní centrum, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Bezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANONekuřácké prostředíRecepce 24 hodinRezervace letenekCateringové službyPrůvodce, je poskytováno zdarma: ANOZajištění kulturních a sportovních akcíHotelový transport, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)TaxiÚschovna jízdních kolSměnárna, nachází se přímo v hotelu: ANOPůjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: NENoční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Solárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOVinárna, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOLobby bar, nachází se přímo v hotelu: ANOSklípek, nachází se přímo v hotelu: ANOPivnice, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANO