HOTEL VM Přelouč

Hotel VM v Přelouči patří mezi ty hotely na Pardubicku , které nabízí ubytování za příznivou cenu. Hotel VM v Přelouči je situován v poklidném prostředí poblíž centra Přelouče cca 15 km od Pardubic.

Hotel VM v Přelouči ubytování
Hotel VM v Přelouči nabízí jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Ubytování v hotelu VM v Přelouči je v tříhvězdičkové kvalitě. Součástí hotelového pokoje je koupelna s vlastním sociálním zařízením a barevný televizor. Pro hosty slouží parkoviště přímo u hotelu WiFi internet. Celková kapacita hotelu VM v Přelouči je 40 lůžek. Při ubytování od 4 nocí je cena nižší.

Hotel VM ubytování v Přelouči gastronomie
Hotel VM v Přelouči má stylovou restauraci, která nabízí širokou nabídku hotových jídel domácí kuchyně. Celková kapacita je 70 míst a dále jsou nabízeny dalších 30 minutek z vepřového, hovězího, a kuřecího a dalších druhů masa. V letní sezóně hotelu VM v Přelouči, při pěkném počasí, nabízí velmi příjemné posezení letní zahrádka o kapacitě 60 míst. V letních měsících jsou na zahrádce k dispozici ruské kuželky a pro ratolesti koutek na hraní.

Ubytování VM hotel v Přelouči město
Druhým největším městem Pardubického kraje je Přelouč. Nachází se na řece Labi v nadmořské výšce 220 m a má přibližně 10 tis. obyvatel. Převážná část obyvatel Přelouče žije v lokalitě městského typu a asi 1000 obyvatel žije v 7 integrovaných obcích. Město patří k nejstarším historicky doloženým místům regionu. V roce 1580 povýšil císař Rudolf II. městečko Přelouč na královské komorní město.

Ubytování v Přelouči hotel VM okolí
Pokud hledáte především zábavu, hotel VM v Přelouči Vám nabídne mnoho vyžití. Vhodným místem pro letní rekreaci je nedaleký rybník Buňkov ve Břehách. Písníky Mělice – Lohenice zase nabízí skutečně vynikající koupání v čisté a poměrně teplé vodě. Velké vodní plochy mohou využít také majitelé surfů nebo zájemci o vodní lyže. Sportovním příznivcům může Přelouč poskytnout tenisové a volejbalové kurty a dále pak fotbalové hřiště. Pro příznivce klidnějších sportů je ve městě kulečníková a kuželkářská herna.

HOTEL VM Přelouč
Dukelské nám. 269
53501 Přelouč

 

E-mail: hotel-vm-prelouc@ubytovani-pardubice.com

 

ZahradaInternet, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Úschovna jízdních kolDiskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: ANOHoubařeníRybolovJízda na koniMasáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOVodní sportyLetní sportyTuristikaRomantickéVenkovPobyty s dětmiRybařeníLevné ubytováníPříroda