Golf & Spa Resort Kunětická Hora

Golf & Spa Resort Kunětická Hora v Dřítěči sídlí mezi městy Hradec Králové a Pardubice. Golf & Spa Resort Kunětická Hora v Dřítěči poskytuje skvělé ubytování při dovolené i nabírání nových golfových zážitků. Součástí hotelové nabídky je celá řada možností relaxace a venkovních aktivit, jimiž lze příjemně vyplnit svůj volný čas.

Golf & Spa Resort Kunětická Hora v Dřítěči ubytování
Golf & Spa Resort Kunětická Hora v Dřítěči nabízí komfortní ubytování ve 33 moderně zařízených pokojích a 8 prostorných apartmánech. Všechny pohodlné pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, klimatizaci, telefon a bezdrátové připojení k internetu.

Golf & Spa Resort Kunětická Hora ubytování v Dřítěči gastronomie
Navštívíte-li Golf & Spa Resort Kunětická Hora v Dřítěči , rozhodně si nenechte ujít požitek z obědu či večeře v restauraci, která se skládá ze tří samostatných částí – restaurace pro 80 osob v prostorách golfového klubu, gril bar s pizzerií na terase pro 100 osob a pro veřejnost uzavřená restaurace s klubem pro členy golfového klubu se 70 místy. Ubytování Golf & Spa Resort Kunětická Hora v Dřítěči zahrnuje snídani formou bufetu, hosté si mohou objednat polopenzi nebo plnou penzi. Zdravé snídaně včetně BIO produktů, tmavé domácí pečivo, müsli a cornflakes. Večeře s množstvím salátů, čerstvé zeleniny a sezónního ovoce. Bezmasé pokrmy pro vegetariány.

Ubytování v Dřítěči Golf & Spa Resort Kunětická Hora služby
V zimním období Golf & Spa Resort Kunětická Hora v Dřítěči jsou pro Vás v přízemí hotelu připraveny 4 Full Swing golfové simulátory, na kterých si hráči mohou vyzkoušet hru nejen dle běžného výběru golfových hřišť, která jsou v nabídkách ostatních indoorů, ale také hru na virtuálním golfovém hřišti Kunětická Hora. V průběhu zimní golfové sezóny zde probíhají pravidelné indoor golfové turnaje, které jsou otevřené všem hráčům golfu.

Ubytování Golf & Spa Resort Kunětická Hora v Dřítěči okolí
Kunětická hora (305 m n. m.) je výrazný znělcový pahorek nedaleko Pardubic, který se týčí osm desítek metrů nad okolní krajinu Polabí. Na jeho vrcholu stojí stejnojmenný hrad. Byl zbudován někdy na přelomu 13. a 14. století. V 15. století zde proběhly mnohé úpravy a rozšíření. Poslední rekonstrukce proběhly na počátku 20. století podle projektu architekta D. Jurkoviče. Při prohlídce hradu můžete navštívit rytířský sál, hradní kapli sv. Kateřiny, sklepní prostory paláce hradu, archeologickou expozici nebo vystoupit na věž.

Golf & Spa Resort Kunětická Hora
Dříteč 155
53305 Dříteč

E-mail: golf-spa-resort-kuneticka-hora@ubytovani-pardubice.com

Golf, nachází se přímo v hotelu: ANOSauna, nachází se přímo v hotelu: ANOWhirlpool, nachází se přímo v hotelu: ANOMasáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: ANO
cenik
rezervace
hodnoceni