Birdie Pension 

Penzion Birdie se nachází v samém centru Pardubic, na dohled od nádraží, na trase průjezdu městem. Ať už jste na cestách za prací či na výletě nebo dovolené a hledáte ubytování penzion Birdie vás určitě nezklame.

Penzion Birdie v Pardubicích UBYTOVÁNÍ:
Penzion Birdie v Pardubicích vám nabízí devět moderně zařízených pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou a satelitní televizí. V případě, že by jste rádi stylovější ubytování, má pro vás penzion Birdie připraveny i pokoje vybavené luxusním nábytkem z vyřezávaného masivního dřeva. Penzion Birdie v Pardubicích má k dispozici také dva apartmány s vlastní kuchyňkou a oddělenými ložnicemi.

Penzion Birdie ubytování v Pardubicích RESTAURACE:
Restaurace penzionu Birdie v Pardubicích je místem, které nezklame ani ty největší labužníky. Kromě hlavních jídel si můžete vybrat i z nabídky minutek, předkrmů, polévek či salátů, dezertů a zmrzlinových pohárů, na které budou Vaše děti ještě dlouho vzpomínat. Ve stylové restauraci pardubického penzionu Birdie s příjemným personálem a kvalitní kuchyní je k dispozici několik salonků, které si můžete rezervovat například pro rodinnou oslavu, společenský raut či svatební hostinu. V letních měsících můžete poobědvat nebo povečeřet venku na zahrádce penzionu Birdie. Kromě standardní nabídky z jídelního lístku nabízí zahrádka penzionu Birdie v Pardubicích speciality připravované kuchaři restaurace penzionu Birdie přímo před vašimi zraky na lávovém grilu. Zatímco si budete vychutnávat pohodu zahrádky, Vaše děti se mohou zabavit v atraktivním dětském koutku. Vedle zahrádky penzionu Birdie, je možnost využítí stylové rustikální dřevěnice s kapacitou 45 míst, která je ideálním místem pro příjemné posezení v chládku.

Ubytování Birdie penzion v Pardubicích KONFERENCE:
Penzion Birdie v Pardubicích vám kromě salónků nabízí rovněž konferenční prostory pro firemní přednášky a semináře včetně videoprojekce a bezdrátového internetu. Pro Vaše firemní akce, semináře či přednášky nabízí čtyři samostatné salonky a konferenční prostory s kapacitou 12, 14, 25 nebo čtyřicet míst. Tyto samostatné salonky lze samozřejmě využít i pro rodinné oslavy, společenské rauty či svatební hostiny. Samozřejmostí je i možnost zajištění bohatého občerstvení a dalšího servisu.

Penzion v Pardubicích ubytování Birdie SLUŽBY:
Pardubická penzion Birdie vám nabízí vychutnat si klid při relaxačním ozdravném pobytu v prostředí, nabitém zápornými ionty v solné jeskyni. Solná jeskyně v penzionu Birdie nabízí seanci haloterapie a muzikoterapie. Solná jeskyně má 70 čtverečných metrů, je postavena ze 40 tun soli. Je vybavena 17 francouzskými polohovatelnými lůžky, inhalačními studánkami a solnými vodopády. Samozřejmostí je i možnost využití bezplatného parkování přímo v areálu pensionu. Parkoviště není hlídané a má omezenou kapacitu pro 10 vozů.

Birdie Pension
Hlaváčova 392
53002 Pardubice

 

E-mail: birdie-pension@ubytovani-pardubice.com

Pokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 200,00)Bezbariérový přístupKlimatizaceParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinRestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANO